Thursday, January 3, 2019

Päriselus.ee on päriselt elus ehk kuidas minu 2019. aasta on nüüd eraldi leheküljel!

Ei läinud tervet päevagi (peaaegu) ja ongi olemas lehekülg päriselus.ee, kes hakkas nüüd ilusti oma selle aasta elu elama (et oleks põnevam, sain korralikult katsetada ja müdistada ja valesti teha ja uuesti teha, nagu ikka juhtub, kui millegi armsa nimel pingutada)! Eraldi lehe tegin sellepärast, et see kogu aasta oleks ühes kohas ja ma saaksin eelkõige ise hea ülevaate, mis mu elus just sel aastal toimub ja et mul oleks see koht, kus ma võin kirjutada millest iganes ja möllata ja luua ja kirjutada. Muudkui. Kleidikesed jäävad siia. Ja ma tahtsin teha ilusa pärislehekülje. Nii et ma tegin. Vaikselt nokin ja täiendan täpselt nagu iseennast sel aastal! Ja tänane postitus on ka täiesti üleval juba!

Tere tulemast! Ja aitäh juba ette seal kaasamõtlemast, kommentaarides või mulle otse kirjutades endapoolseid mõtteid ja inspiratsiooni jagamast, et me kõik saaksime võtta sellest aastast võimalikult palju head ja paremat ja innustavat ja elurõõmu kasvatavat kaasa!1 comment:

  1. Dr Itua ravib minu HIV-i, olen olnud ARV tarbimine 10 aastat. Ma olen olnud valus, kuni tulin üle dr Itua blogides site.I e-posti talle oma üksikasjad minu HIV ja minu asukoht selgitasin iga asi talle ja ta ütles mulle, et ei ole midagi hirmul, et ta ravib mind Ta andis mulle garantii, Ta palub mul maksta esemete eest, nii et kui ma paranen, näitan ma tänulikkust ja andsin tunnistust oma tervendavatest maitsetaimedest, mida ma kavatsen teha sinu ülejäänud HIV-i jaoks. ja muud haigused näevad dr Itua.I head tööd. Ma sain ta ravimtaimi EMS Courier'i teenuse kaudu, kes toimetas oma postkontorisse 5 tööpäeva jooksul. Dr Itua on aus mees ja ma hindan teda tema hea töö eest. ta hindab teda ja ülejäänud mu sõpru ka liiga, on rõõm mulle, et ma olen vaba pillid ja võttes, et rasva belle on nightmare.you mõistate, mida ma räägin, kui teil on sama probleem ma olin olles siis mitte nüüd küll. Ma olen vaba ja tervislik Suur tänu dr Itua Herbal Centerile. Mul on ka tema kalender et ta hiljuti mulle saatis, ta ravib igasugust haigust, nagu vähk, herpes, fibromüalgia, Hiv, B-hepatiit, maks / neerupõletik, epilepsia, viljatus, fibroid, diabeet, Dercum, Copd ja ka tagastama Ex Lover Back. Siin tema kontakt .drituaherbalcenter @ gmail.com Või Whats_app number +2348149277967

    ReplyDelete